Kurumsal

Elit Hırdavat 2009 yılında Hakan Baş tarafından gülsan sanayi sitesi 54. sokak No:40 Canik/Samsun adresinde faaliyete başlamiş olup iş elbiseleri,iş güvenlik,iş sağlığı malzemelerinin,uyarı levhaları ve bir çok marka ürünlerin italatinı'da yapmaktadır. Zamanla gelen talepler üzerine ürün yelpazesini genişleterek makine,hırdavat,izolasyon malzemeleri'de satışlarını yapmaktadır.

 

Ürünlerimizi kullananların bize hayatlarını emanet ettiğini bilerek ve bu sorumluluğun bilinciyle en ucuz ürünü değil, en güvenilir ürünleri değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Biliyoruz ki İş Güvenliği ürünlerinin gerçek fiyatı satın alınırken değil, kullanılırken anlaşılır.

 

İşletmenizde kullanacağınız veya satışını yapacağınız kişisel koruyucu donanımı seçerken ihtiyaç duyduğunuz teknik bilgiyi ve desteği bizlerden alabilir, dilediğiniz gün ve saatte sizleri işyerinizde ziyaret etmemizi talep edebilirsiniz.

 

Sizden aldığımız Güven, Sevgi ve Destek firmamız için her zaman ilham kaynağı ve itici güç olmuştur, olmaya da devam edecektir.

Saygılarımızla...